Česká strana národně sociální

Z internetové diskuse na téma zvýšení daní

Předesílám, že nejsem OSVČ a neuplatňuji výdajové paušály! Nyní můj názor. Již se skoro nikdo nepozastavuje nad faktem, že mizí tzv. "střední vrstva". Tedy skupina normálně vydělávajících a ekonomicky spokojených lidí, kteří tvoří, řekl bych, zdravé jádro společnosti a táhne ekonomiku. Nedomnívám se, že tato "střední v...

Zobrazit článek
Zobrazit článek

Z internetové diskuse na téma zvýšení daní

Předesílám, že nejsem OSVČ a neuplatňuji výdajové paušály! Nyní můj názor. Již se skoro nikdo nepozastavuje nad faktem, že mizí tzv. "střední vrstva". Tedy skupina normálně vydělávajících a ekonomicky spokojených lidí, kteří tvoří, řekl bych, zdravé jádro společnosti a táhne ekonomiku. Nedomnívám se, že tato "střední vrstva" mizí tím, že bohatne a přesouvá se do vrstvy superboháčů, naopak jsem přesvědčen, že tato střední vrstva mizí v marasmu chudoby, která je dílem současného systému drancování vytvořeného "všehoschopnými". Tedy nastal problém, kdo bude tu rozrůstající masu chudiny živit, když nám poctivá "střední vrstva" platící daně mizí. Proto "všehoschopní" najednou lezou do vlády, aby chránili své majetky a prosadili další a další a další ... daňové zátěže pro zbylou naivní "střední vrstvu" (kam většinou OSVČ patří), která poctivě pracuje a daní své příjmy i spotřebu, aby se masa zchudlých nebouřila a "všehoschopné" nevypráskala, jak to obvykle historicky bylo a bývá.

Zdeněk Střítecký, Třebíč

Rekakce na článek:

Rozhlasové představení programu "Řešení pro Prahu"

Volební lídr kandidátky Řešení pro Prahu - STOP nízkoemisní zóně, zrušit modré zóny, MHD zdarma - www.reseniproprahu.cz Robert Vašíček představuje volební program.


- naší kandidátku je nutné hledat jako ČSNS a NK, Řešení pro Prahu

Rozhlasové představení programu ČSNS

Poslechněte si Michala Klusáčka, který představil v Českém rozhlase program ČSNS v eurovolbách 2014.

KONTAKTUJTE NÁS