Nejen bývalí členové a sympatizanti ČSNS v Dobré Vodě u Českých Budějovic

ČSNS bývala tradičně zastoupena v zastupitelstvu Dobré Vody u Českých Budějovic. Chtěli bychom ČSNS opět dostat do zastupitelstev obcí.

rok 1990 1994 1998 2002 2006 2010 2014
volební
výsledek
16 % 39 % 33 % 21 % 12 % - -
počet získaných
mandátů
2 4 4 3 1 - -

Vyzýváme Vás, naše bývalé členy i bývalé i současné sympatizanty, abyste se s námi spojili. Chceme znovu vybudovat ČSNS a chceme to dělat od komunální úrovně. Jedině tak můžeme dát vzniknout silné politické straně, která bude zastupovat naše národní zájmy.
Ozvěte se nám!

Co chceme

Chceme obnovit v Dobré Vodě u Českých Budějovic činnost ČSNS a případně i rozšířit členskou základnu, aby se úspěšně zúčastnila komunálních voleb v roce 2018. Členství ve straně, není podmínkou pro naši spolupráci. Chceme sestavit kandidátku z aktivních lidí, kteří budou mít podobný pohled na věci, které nás trápí, a které je potřeba rozvíjet. A nejedná se jen o konkrétní investiční záměry obce, ale také o přístup ke komunální práci obecně.

Naše zásady

  • podpora rodin s dětmi
  • podpora sportu a fyzické kondice obyvatel
  • podpora vzdělávání
  • vlastenectví
  • hospodaření s vyrovnaným rozpočtem
  • udržitelný rozvoj obce a společnosti

Do voleb zbývají 2 roky. Tento čas využijeme k tomu, abychom navázali kontakt s Vámi, lidmi, kteří se aktivně zajímají o dění kolem nás a sdílejí s námi pohled na svět. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Nahoru