Úvod

V roce 1990 jsme kandidovali do obecního zastupitelstva v Rudicích. Volby jsme vyhráli ziskem 30 %, což představovalo 5 mandátů v patnáctičlenném zastupitelu. Od té doby ČSNS v Rudicích nekandidovala. Nyní to chceme změnit a navázat na náši tehdejší práci pro obec a s Vámi sestavit kandidátku pro komunální volby v roce 2018.

Jana Miháliková

Moje jméno již znáte, bydlím v krásném kraji Moravského kraje v obci Rudici. Mezi moje zájmy patří především oblast ekonomiky. Podnikám v oblasti prodeje, výroba cukrářských výrobků a účetnictví.

Naše obec je velice krásná a je zejména potřeba se zaměřit na přístup zastupce obecního úřadu. Chybí lepší informovanost o nynější situaci v obci, kdy probíhají různé práce, ale občané neví jak budou investiční práce pokračovat, jak jsou financovány a těchto otázek  je více. V roce 2018 budou komunální volby . Proto Vás oslovuji ke spolupráci na řízení obce a vytvoření společné kandidátky.

Co chceme

Chceme se úspěšně zúčastnit komunálních voleb v roce 2018. Chceme sestavit kandidátku z aktivních lidí, kteří budou mít podobný pohled na věci, které nás trápí, a které je potřeba rozvíjet. A nejedná se jen o konkrétní investiční záměry obce, ale také o přístup ke komunální práci obecně. Členství ve straně není podmínkou Vaší spolupráce s námi.

Naše zásady

  • podpora rodin s dětmi
  • podpora sportu a fyzické kondice obyvatel
  • podpora vzdělávání
  • vlastenectví
  • hospodaření s vyrovnaným rozpočtem
  • udržitelný rozvoj obce a společnosti

Do voleb zbývají 2 roky. Tento čas využijeme k tomu, abychom navázali kontakt s Vámi. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

Nahoru