Antonín Luňáček

Naším kandidátem do Poslanecké sněmovny je Antonín Luňáček z Horního Štěpánova.

Z programu ČSNS

  • Vystoupit z NATO a EU, vyhlásit neutralitu, ale spolupracovat se Slovenskem a státy V4, nepodřizovat se zájmům nadnárodním korporacím.
  • Přejdeme k neutrální svébytné zahraniční politice. Vyvážeme náš stát z nevýhodných zahraničních smluv. Vystoupíme z EU a NATO. Posílíme spolupráci se státy Visegrádské 4. Vystoupíme ze Schengenského prostoru a zavedeme ostrahu hranic. Nebudeme posílat české vojáky na zahraniční mise. Zavedeme clo na dovoz dotovaných potravin ze zahraničí. Nebudeme přijímat muslimské migranty. Snížíme počet vydávaných trvalých pobytů pro občany třetích zemí, kteří nebudou přínosem (přínos posoudíme odborností a bezúhonností) pro náš stát. Zpřísníme obnovování již vydaných trvalých pobytů - především nebudeme obnovovat trvalé pobyty těm cizím státním příslušníkům, kteří se dopustili správních deliktů, trestných činů a daňových úniků.
  • Celý program ČSNS naleznete zde.

Nejen bývalí členové a sympatizanti ČSNS v Konici

ČSNS byla tradičně zastoupena v zastupitelstvu města Konic. V roce 1998 jsme kandidovali společně s nezávislými kandidáty a získali jsme 26 % hlasů a 4 mandáty. V roce 2002 jsme získali 19 % a 3 mandáty.

Vyzýváme Vás, naše bývalé členy i bývalé i současné sympatizanty, abyste se s námi spojili. Chceme znovu vybudovat ČSNS a chceme to dělat od komunální úrovně. Jedině tak můžeme dát vzniknout silné politické straně, která bude zastupovat naše národní zájmy.
Ozvěte se nám!

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Nahoru