Úvod

Česká strana národně sociální na Kladensku utlumila své působení po roce 2002. Nyní chceme navázat na naši dřívější činnost a zřizujeme tyto webové stránky. 

Tak, jako se píše ve výzvě ČSNS týkající se komunální politiky, chtěli bychom přesvědčit co nejvíce politicky aktivních lidí v Kladně a okolí, že kandidovat za "nezávislé kandidáty" politický systém u nás nevylepšuje. Chápeme odpor lidí ke zkorumpovaným politickým stranám, které jsou napojeny na mezinárodní struktury nebo konkrétní oligarchy, jejichž zájmy také prosazují. Chápeme, že za takové strany kandidovat nechtějí. Musíme ovšem zdůraznit, že toto tříštění politicky aktivních lidí prospívá především těm oligarchům a nadnárodním společnostem, od kterých se lidé z nezávislých kandidátek distancují. Výsledkem všeho je to, že na české politické scéně nevznikla masová politická strana prosazující české zájmy, jejíž vedení by muselo brát v úvahu názory svých členů. Proto politika zdánlivě nelogicky směřuje proti naší vůli.

Chceme oslovit především ty, kteří v minulosti kandidovali na nezávislých kandidátkách, aby (pokud s námi souhlasí) se k nám přidali. Společně budeme pracovat nejen pro Kladno, ale i pro náši vlast.

Něco z naší historie - původní stránky ČSNS v Kladně ;)

Patricie Kleinerová

Na Kladensku žiji celý život a náše město mám ráda. Nyní se z rodinných důvodů nemohu aktivně účastnit veřejného dění, chci ale přispět k tomu, aby se na Kladně zformovala skupina lidí, která by úspěšně kandidovala v následujících komunálních volbách. 

Proto mě neváhejte jako koordinátorku ČSNS kontaktovat. 

Co chceme

Chceme obnovit na Kladně činnost ČSNS a případně i rozšířit členskou základnu, aby se úspěšně zúčastnila komunálních voleb v roce 2018. Členství ve straně není podmínkou pro naši spolupráci. Chceme sestavit kandidátku z aktivních lidí, kteří budou mít podobný pohled na věci, které nás trápí, a které je potřeba rozvíjet. A nejedná se jen o konkrétní investiční záměry města, ale také o přístup v politice obecně.

Naše zásady

  • podpora rodin s dětmi
  • podpora sportu a fyzické kondice obyvatel
  • podpora vzdělávání (odmítáme společné vzdělávání mentálně postižených a zdravých dětí - nikoliv však společné vzdělávání zdravých dětí s dětmi s postižením smyslovým a tělesným)
  • zapojení hendikepovaných do normálního života
  • vlastenectví
  • hospodaření s vyrovnaným rozpočtem
  • udržitelný rozvoj obce a společnosti

Do voleb zbývají 2 roky. Tento čas využijeme k tomu, abychom navázali kontakt s Vámi, lidmi, kteří se aktivně zajímají o dění kolem nás a sdílejí s námi pohled na svět. Proto neváhejte a kontaktujte nás. Jsme tu pro Vás.

KONTAKTUJTE NÁS

Nahoru