ČSNS v Semilech

Pavel Paldus zakládá v Semilech místní organizaci ČSNS. Jsme velmi rádi a přejeme mu mnoho úspěchů!

Máme nové stránky s uživatelským rozhraním

Vážení příznivci a členové ČSNS. Dne 5. března 2016 byly před zasedáním Předsednictva ČSNS č. 37/2 zprovozněny nové webové stránky ČSNS. Jejich výhodou je to, že je může spravovat "nekonečně mnoho" správců a poskytuje možnost každé místní organizaci zřídit si vlastní webovou prezentaci.

Stránky místních organizací nyní dopracováváme. Jak budou vypadat, je možné si prohlédnout na stránkách Semína. Stránky obcí jsou vytvořeny ve formátu microsite, jejich obsah je tedy na jediné stránce. Struktura tohoto obsahu je standardizovaná a obsahuje "úvod", "náš člověk" nebo "naši lidé" "co chceme" nebo "program". Před volbami je možné v redakčním rozhraní zapnout další záložku "volby" a "kandidátka", kde budou informace k volbám a fotografie se stručným životopisem našich kandidátů. Každá stránka má hlavní banner s vyobrazením charakteristického pohledu na konkrétní obec a může mít dále několik dalších bannerů, které budou upozorňovat na aktuální dění v obci nebo připravovanou akci. 

Nová webová prezentace je součástí záměru předsednictva vrátit ČSNS do komunální politiky do roku 2018. ČSNS bude poskytovat volební servis lidem, kteří se ztotožňují s našimi politickými východisky a až dosud např. kandidovali na nezávislých kandidátkách. 

Z internetové diskuse na téma zvýšení daní

Předesílám, že nejsem OSVČ a neuplatňuji výdajové paušály! Nyní můj názor. Již se skoro nikdo nepozastavuje nad faktem, že mizí tzv. "střední vrstva". Tedy skupina normálně vydělávajících a ekonomicky spokojených lidí, kteří tvoří, řekl bych, zdravé jádro společnosti a táhne ekonomiku. Nedomnívám se, že tato "střední vrstva" mizí tím, že bohatne a přesouvá se do vrstvy superboháčů, naopak jsem přesvědčen, že tato střední vrstva mizí v marasmu chudoby, která je dílem současného systému drancování vytvořeného "všehoschopnými". Tedy nastal problém, kdo bude tu rozrůstající masu chudiny živit, když nám poctivá "střední vrstva" platící daně mizí. Proto "všehoschopní" najednou lezou do vlády, aby chránili své majetky a prosadili další a další a další ... daňové zátěže pro zbylou naivní "střední vrstvu" (kam většinou OSVČ patří), která poctivě pracuje a daní své příjmy i spotřebu, aby se masa zchudlých nebouřila a "všehoschopné" nevypráskala, jak to obvykle historicky bylo a bývá. (Zdeněk Střítecký, Třebíč)

Rekakce na článek: www.novinky.cz/domaci/348559-zmeny-dani-prosly-snemovnou-vzroste-sleva-na-deti-a-omezi-se-pausaly.html

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Kontakt
Nahoru