Politické spektrum o zprávě BIS s předsedou ČSNS

Tématem byla kontroverzní výroční zpráva BIS za rok 2017. Odkaz na video zde.

Angela Merkel, 21.11.2018 - "Národní státy dnes musí být připraveny odevzdat suverenitu"

Německo:

„Nationalstaaten sollten heute bereit sein, Souveränität abzugeben“

"Národní státy dnes musí být připraveny odevzdat suverenitu"

řekla Angela Merkelová ve středu 21. 11. 2018 při akci v nadaci Konráda Adenauera na téma  "Parlamentarismus mezi globalizací a národní suverenitou" v Berlíně. "Ale to přirozeně řádným postupem", připustila Merkelová. Je příznačné, že tomuto jen těžko uvěřitelnému prohlášení Merkelové sekundoval francouzský prezident Macron.

Co myslí tím řádným postupem, není těžké domyslet, vzhledem k tomu, že Německo podepíše globální pakt o migraci. Suverenita má být samozřejmě odevzdána odnárodněnému evropskému superstátu. Plán na vytvoření etnicky, kulturně a jazykově vykořeněné masy novoevropanů bez historie už není konspirační teorií, ale oficiální realitou.

Zdroj: www.welt.de, zvedavec.org

OSN rozdává migrantům platební karty, mobily a peníze - platí jim cesty do EU

OSN již před časem změnilo svou strategii místo, humanitární pomoci rozdává migrantům peníze, bez jakékoli kontroly. Může tak ovlivnit velké množství lidí a poslat je na cestu do Evropy i do USA. OSN UNHCR a jeho neziskovky rovněž migranty vybavují mobily. Peníze dostávají migranti buď přes mobily (Mobile Money) nebo je OSN ještě vybaví platebními kartami. OSN UNHCR, OSN Světová banka a Soros investují do širokopásmového připojení pro migranty. Náklady na provoz OSN a jeho desítek organizací včetně Světové banky, Světové zdravotnické organizace, MMF a dalších, náklady na mobily a peníze pro migranty hradí především EU. Protože USA, které byly největším plátcem za Obamy,  se pod vedením Trumpa z plateb OSN stahují.

OSN UNHCR spolupracuje s neziskovkami na vyhledávání migrantů pro přesídlení.  Neziskovky s migrantem vyplní papír nebo dotazník v notebooku a potom rozhodnou, zda je vhodný pro přesídlení. Vycházejí jen z toho, co jim migrant napovídá - dotazník z roku 2015. 

přejato ze www.zvedavec.org

Senátní volební účet

Založili jsme senátní volební účet. Odkaz

Evropská unie bude spolupracovat s neziskovkami financovanými Georgem Sorosem

Evropská unie bude spolupracovat s neziskovkami financovanými Georgem Sorosem v boji proti alternativním zpravodajským serverům.

Vznikne institut pro certifikaci “pravdivých” informací, dohlížet na něj budou novináři z mainstreamu, lidé z NGO sektoru a z Evropské komise!

Bude to takové přerostlé CTHH na bruselský způsob!

______
Už se začíná ukazovat, kdo je kdo. Aparát EU a OSN řídí táž banda oligarchů. To oni organizují migraci do EU, aby prosadili Globální kompakty pro ekonomickou migraci a pro uprchlíky.

K prosazení svých cílů nutně potřebují kromě zrádných národních vlád i politické neziskovky.

EU je také od nynějška bude sama financovat (z našich daní), čímž uleví Sorosovi a spol. a nám sebere možnost prohlásit tyto neziskovky za zahraničního agenta. odkaz

Politické spektrum s předsedou ČSNS

Tématem byla problematika sdílené ekonomiky a ohrožení citlivých dat na sociálních sítích. Odkaz na video zde.

KONTAKTUJTE NÁS

E-mail: info@csns.cz

Adresa: Kotorská 1572/18, 140 00 Praha 4

Kontakt
Nahoru